Xhesika Berberi pranon se lidhja e saj shumëvjeçare ka marrë fund: “Jam single por…” – AlpeGossip
Xhesika Berberi pranon se lidhja e saj shumëvjeçare ka marrë fund: “Jam single por…”

Xhesika Berberi pranon se lidhja e saj shumëvjeçare ka marrë fund: “Jam single por…”

Ajo konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Xhesika Berberi ka qenë këtë të shtunë e ftuar në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ku ka rrëfyer të rejat mbi jetën e saj profesionale dhe private.

Modelja shqiptare ka pranuar publikisht statusin e saj aktual, nëse është e dashuruar, në një lidhje apo vetëm.

“Unë jam single, kam kohë për të krijuar familje. Është një periudhë e çuditshme. Kam qenë në një lidhje të gjatë më përpara dhe nuk e kisha përjetuar këtë pjesë që të mendosh vetëm për veten. Pastaj nuk i dihet fatit ë? “,-është shprehur modelja.

Xhesika ka lënë pas një lidhje të gjatë por duket se në jetën e saj gjithçka është shumë mirë, ka kohë për veten dhe karrierën si dhe për të njohur njerëz të rinj.

Thumb 17 mars pjesa 3

Xhesika Berberi zbulon detaje ekskluzive nga festa e beqarise se Afedrita Dreshajt. Modelja pranon se eshte ndare nga i dashuri i saj prej vitesh. A jane zene me Adrolen? Cfare mbresash i la takimi me Selena Gomez dhe Jennifer Lopez? Ndiqni ne vijim intervisten e Xhesika Berberit ne Thumb

Posted by Blitz.al on Samstag, 17. März 2018