Fansi ofendon keq Besin, ai i ktheher dhe e degjeneron komplet: Edhe një k** si ty – AlpeGossip
Fansi ofendon keq Besin, ai i ktheher dhe e degjeneron komplet: Edhe një k** si ty

Fansi ofendon keq Besin, ai i ktheher dhe e degjeneron komplet: Edhe një k** si ty

Aktori i humorit Bes kallaku është i njohur për batutat në ekran dhe jashtë tij.
Sensin e tij të humorit ai e kalon në sarkazëm shpeshherë edhe në postimet e tij në rrjetet sociale.

Së fundmi aktori i pëlqyer ka postuar një foto të një skulpture në Firenze.

Komentet kanë vërshuar, por ai i ka kthyer përgjigje vetëm një prej komentuesve, të cilit siç duket nuk i ka pëlqyer fotoja.

Aktori ka kaluar në ofendime personale dhe e ka degjeneruar me përgjigjen që i ka dhënë.

Ai ka shkruar:

Dy b**e ne nje foto…
Përgjigja e Besit ka qenë degjeneruese:

Edhe nje K*** si ti qe komenton.