NË PLAZH DHE PA MAKE UP/ Ja VIP-et shqiptare që “rrezikuan” para publikut (FOTO) – AlpeGossip
NË PLAZH DHE PA MAKE UP/ Ja VIP-et shqiptare që “rrezikuan” para publikut (FOTO)

NË PLAZH DHE PA MAKE UP/ Ja VIP-et shqiptare që “rrezikuan” para publikut (FOTO)

Jemi mësuar që  vip-et shqiptare  t’i shikojmë gjithmonë të kuruara dhe gjitmonë në synim të perfeksionit.

Madje ka nga ata që duken krejtësisht ndryshe dhe na befasojnë kur guxojnë të dalin thjesht “ujë dhe sapun”.

Sezoni I verës është një mundësi e mirë që ata të tregojnë fytyrën e “vërtetë”, pa make up, dhe një pjesë e tyre kanë “rrezikuar”.

Ja cilat vajza të fmashme shqiptare i dhanë mundësinë publikut që t’i shihnim ashtu siç janë në të vërtëtë dhe pa fuqinë e make up:

View this post on Instagram

🐬

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

 

Përgatiti: AlpeNews.al