Flori bëhet nostalgjik poston këtë FOTO dhe ju nuk do ta njihni - AlpeGossip
Flori bëhet nostalgjik poston këtë FOTO dhe ju nuk do ta njihni

Flori bëhet nostalgjik poston këtë FOTO dhe ju nuk do ta njihni

Ai sapo i surprizoi të gjithë ndjekësit e tij me këtë foto.

Flori Mumajesi mbrëmjen e kaluar ka zgjedhur një mënyrë mjaft interesante për t’i uruar ditëlidnjen një prej mqive të tij të fëmijërisë. Pikërisht duke postuar një foto nga fëmijëria. Me buzëqeshjen e pandryshuar producenti sapo na tregoi se si dukej adoleshent.