“FËMIJËT NUK NDAHEN”/ Luana e ka vështirë të zgjedh por e pranoi më në fund (VIDEO) – AlpeGossip
“FËMIJËT NUK NDAHEN”/ Luana e ka vështirë të zgjedh por e pranoi më në fund (VIDEO)

“FËMIJËT NUK NDAHEN”/ Luana e ka vështirë të zgjedh por e pranoi më në fund (VIDEO)

Luana Vjollca është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjetin social Intsagram ku publikon foto dhe video të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Ditën e sotme Luana ka  publikuar një video nga puntata e saj e ardhshme por ndryshe nga herët e kaluar ajo ka bërë edhe një shkrim  “epik”: “Sdua te them emisioni im i preferuar se “femijet” nuk ndahen pooor nje nder me te preferuarit qe kam realizuar”  mesa duket moderatores i ka hyr shumë në zemër kjo puntatë.