Bora Kokëdhima mbrëmje romantike me të dashurin, plot puthje e dashuri “në mes të vendit” (FOTO) – AlpeGossip
Bora Kokëdhima mbrëmje romantike me të dashurin, plot puthje e dashuri “në mes të vendit” (FOTO)

Bora Kokëdhima mbrëmje romantike me të dashurin, plot puthje e dashuri “në mes të vendit” (FOTO)

Dy vjet më parë vajza e ish-deputetit Koço Kokëdhima, Bora u lidh në fejesë me të dashurin e zemrës.
Megjithatë Bora Kokëdhima ka qenë gjithnjë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private si dhe në ekspozimin e të fejuarit të saj.

Por mbrëmjen që lamë pas ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto me të fejuarin e saj Olsin, ndërkohë që po kalojnë një darkë mjaft të këndshme në shoqërinë e njëri-tjetrit.

“Kjo jam unë së bashku me të dashurin tim duke dërguar dashuri tek të gjithë ju”,-shkruan Bora në rrjete sociale.