JAVA E MODËS NË PARIS/ Kush ishin veshjet më të bukura të markave të njohura botërisht (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË PARIS/ Kush ishin veshjet më të bukura të markave të njohura botërisht (FOTO)

JAVA E MODËS NË PARIS/ Kush ishin veshjet më të bukura të markave të njohura botërisht (FOTO)

Tashmë jemi në ditët e fundit të javës së modës në Paris dhe deri tani janë përcaktuar disa nga veshjet më të mira që do të na shfaqen gjithandej në muajt në vazhdim.

Në fotot e mëposhtme do të gjeni gjithçka që ka rrëmbyer vëmendjen e publikut dhe të kritikëve të modës si dhe veshjet më të bukura të përzgjedhura nga çdo shtëpi e saj.

Cili stil ju pëlqen më shumë?