PREMIERA “I LOVE TROPOJA”/ Ish-at që u përballën në eventin që i bëri bashkë – AlpeGossip
PREMIERA “I LOVE TROPOJA”/ Ish-at që u përballën në eventin që i bëri bashkë

PREMIERA “I LOVE TROPOJA”/ Ish-at që u përballën në eventin që i bëri bashkë

Në prmierën “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit numri i të ftuarve ishte rreth 500 mijë, kryesisht VIP-a. Nërmjet tyre kishte çifte që kishin shkuar të shijonin eventin së bashku, por kishte edhe ish-a që disa madje u panë në prani të një partneri të ri.

Bora Zemani ishte në praninë e partnerit të saj të ri Donald Veshaj dhe kolegut të saj Romeos. Ndërkohë në po të njëjtin ambjent ndodhej edhe babai i djalit të saj, por tashmë ish-i Vin Veli, i cili kishte në një femër të re.

 

Ndërkohë nga ana tjetër kishim binjakun tjetër të përfshirë në çështje “ish-ash” . Romeo Veshaj deri para disa kohësh ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur Jonida Maliqi, por papritur lidhjes i erdhi fundi dhe tani nuk i shohim më bashkë. Mbrëmjen e djeshme ata janë përballur me njëri-tjetrin, por vetëm kaq. Romeo ndërkohë ishte në shoqërinë e Borës dhe Donaldit.

 

 

ALPEgossip.al