MOMENTI EPIK/ Ermali bën keç me Amin gjatë pushimeve dhe video i shkriu të gjithë së qeshuri – AlpeGossip
MOMENTI EPIK/ Ermali bën keç me Amin gjatë pushimeve dhe video i shkriu të gjithë së qeshuri

MOMENTI EPIK/ Ermali bën keç me Amin gjatë pushimeve dhe video i shkriu të gjithë së qeshuri

Ami dhe Ermali së bashku me fëmijët ndodhen me pushime në Turqi. Çifti ka qëndruar aktiv në rrjete sociale duke postuar foto e video nga ditët e tyre, por një prej momenteve më gazmore që i ka shkrirë të gjithë së qeshuri është kur Ermali ka bërë keç me Amin.

Producenti dhe artisti ka publikuar një video ku shfaqet duke hedhur Amin në pishinë teksa shkruan me humor: “Pamje të rënda”.

VIDEO