E KUSH THA QË U NDANË? Lori dhe Visi më të bashkuar se kurrë. Darkë romantike në… Vjenë! (FOTOT) – AlpeGossip
E KUSH THA QË U NDANË? Lori dhe Visi më të bashkuar se kurrë. Darkë romantike në… Vjenë! (FOTOT)

E KUSH THA QË U NDANË? Lori dhe Visi më të bashkuar se kurrë. Darkë romantike në… Vjenë! (FOTOT)

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari njihen si një nga çiftet më jetëgjatë në showbizit shqiptar. Ata janë njohur teksa shkonin të dy në të njëjtën shkollë dhe vetë  Lori ka rrëfyer se Visi ishte i vetmi që e mbronte kur të gjithë donin ta ngacmonin.

Mirëpo  prej disa javësh u përfolë se kjo lidhje e gjatë më shumë se 6 vite ka marrë fund. Çifti nuk ndiqnte më njëri tjetrin në rrjetet sociale  dhe fshin shkrimet nëpër fotot e tyre.

Gjatë kësaj kohe nuk mungonin kunjat dhe shkrimet virtuale të cilat ja dedikonin njëri tjetrit. Mirëpo së fundmi Lori u shfaq sërish në Instagram pasi për disa kohë e mbylli llogarinë e saj dhe  nuk të dy nuk shihen të ironizojnë lidhjen e tyre.

Ditën e  djeshme  të dy kanë publikuar një foto ku tregonin se kishin dalë per nje darke romantike. Visi kishte publikuar edhe vendodhjen në Vien, në një restorant. Ambienti shihej errësirë  mbi tavolinë një qiri dhe vazo me lule.

Në foton e postuar nga Lori dukeshin qart detaje të  njëjta dhe ambjenti se të dy ndodheshin në të njëjtin vënd.  Gjithashtu nuk është hera  e parë që çifti pëson krizë  edhe kësaj radhe dueket se nuk ishte fundi.

Pra qetësohu njerëz!

AlpeGossip.al ju sjell provat e “pakundërshtueshme”:

AlpeNews.al