“Vagina ime po djersin!”/ Këngëtarja shqiptare habit publikun në mes të koncertit – AlpeGossip
“Vagina ime po djersin!”/ Këngëtarja shqiptare habit publikun në mes të koncertit

“Vagina ime po djersin!”/ Këngëtarja shqiptare habit publikun në mes të koncertit

Një incident i pazakontë i ka ndodhur këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha në një koncert që ka mbajtur së fundi. Gjatë performancës këngëtarja kishte djersitur shumë në të gjithë trupin, madje në pjesën intime ishte bërë mjaft e dukshme.

Por Bebe e mori me sportivitet pasi ndaloi këngën dhe u kërkoi ndjesë fansave të saj, duke u thënë se vagina e saj kishte djersitur.

“Më falni! Vagina ime po djersin. Po të pasmet e mia po djersijnë gjithashtu?”, tha Bebe pasi u drejtua nga publiku, i cili nisi të brohoriste.