E KRITIKOI PËR CIGAREN E SHKELUR/ Lori Hoxha “nxehet keq” me fansen: Unë nuk e pi edhe sikur…(FOTO) – AlpeGossip
E KRITIKOI PËR CIGAREN E SHKELUR/ Lori Hoxha “nxehet keq” me fansen: Unë nuk e pi edhe sikur…(FOTO)

E KRITIKOI PËR CIGAREN E SHKELUR/ Lori Hoxha “nxehet keq” me fansen: Unë nuk e pi edhe sikur…(FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më të ndjekura të showbizit shqiptar.

Ajo dallohet për pushimet luksoze edhe veshjet e shtrenjta  të cilat shpesh bëhen objekt diskutimi në rrjetet sociale.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë foto dhe video të ndryshme  nga e përditshmja e saj.

Ajo gjithahtu kritikohet gjithmonë nga fansat ku ata e sumlojn  në foto e postuara, por edhe lori nuk kursehet me komentet ndaj tyre.