ISH MODERATORI I “TOP CHANNEL” U MARTUA ME TË DASHURIN/ Linda Rei kapet keq me komentueset: Surrat si… – AlpeGossip
ISH MODERATORI I “TOP CHANNEL” U MARTUA ME TË DASHURIN/ Linda Rei kapet keq me komentueset: Surrat si…

ISH MODERATORI I “TOP CHANNEL” U MARTUA ME TË DASHURIN/ Linda Rei kapet keq me komentueset: Surrat si…

Ai ishte një ndër moderatorët e emisionit “Top Select” gjatë sezonit të fundit krah Kiarës, Liesës dhe Ardit. Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi të madhe lajmi se Misheli i ka dhënë fund beqarisë dhe jo me një vajzë por me një mashkull me emrin Tian. Herë herë ai publikonte foto me të në Instagram, por lajmi se dyshja u martua habiti shumë persona dhe të shumtë ishin ata që nuk u pëlqeu kjo zgjedhje e Mishelit.

Në një post ku një faqe Instagrami kishte shpërndarë lajmin, dy komentuese kanë shprehur mendimin e tyre duke i ofenduar, por komentit të tyre iu kundërpërgjigj Linda Rei, një personazh mjaft i njohur shqiptar. Ajo iu ‘hodh’ në mbrojtje moderatorit dhe biseden me dy komentueset e shihni më poshtë