I NXORRËN FOTON ME BALERINËN/ Redon Makashi flet për herë të parë pas lajmeve se i ka dhënë fund beqarisë – AlpeGossip
I NXORRËN FOTON ME BALERINËN/ Redon Makashi flet për herë të parë pas lajmeve se i ka dhënë fund beqarisë

I NXORRËN FOTON ME BALERINËN/ Redon Makashi flet për herë të parë pas lajmeve se i ka dhënë fund beqarisë

Së fundmi u tha se këngëtari Redon Makashi është fejuar dhe se vajza që i ka vjedhur zemrën është balerina e njohur, Rexhina Çuko. Intervista.al ka publikuar një foto ku shihen të dy, ndërsa balerina tregon unazën që simbolizon fejesën e tyre.

I nxorrën foton me balerinën, Redon Makashi flet për herë

Redoni ka reaguar duke përgënjeshtruar lajmin me anë të një postimi në rrjetet sociale ku shkruan se nuk ka asnjë lidhje me personin në fjalë.

“Pergenjeshtrim ! Lajmi qe po qarkullon ne disa portale ne lidhje me jeten time private nuk eshte i vertete. Deshiroj te sqaroj publikun tim se une nuk kam asnje lloj lidhje me personin qe shfaqet ne foto krah meje!” shkruan këngëtari.