HABIT modelja shqiptare: Harxhoj 5 mijë euro në muaj, njëri donte të më jepte gjithë pasurinë – AlpeGossip
HABIT modelja shqiptare: Harxhoj 5 mijë euro në muaj, njëri donte të më jepte gjithë pasurinë

HABIT modelja shqiptare: Harxhoj 5 mijë euro në muaj, njëri donte të më jepte gjithë pasurinë

Modelja Erjola Doçi, ka thënë gjatë një interviste se harxhon 5 mijë euro në muaj.

Ajo tha se vetëm për kremëra për trurin harxhon 2 mijë euro në muaj.

“Mbi 5 mijë euro ne muaj harxhoj. 1 për ushqime, 2 për kremëra dhe të tjera…”, tha Erjola

Ndër të tjera, ajo ka thënë se një mashkull ka dashur t’i jepte gjithë pasurinë, vetëm për të kaluar një natë me të.

E pyetur nëse është e virgjër, ajo ka ironizuar meshkujt shqiptarë.

“Ku e doni të virgjër”, tha ajo?

Ndërsa e pyetur se a ka marrë kërcënime për deklaratat e saj, se “malësorët janë njerëz të trashë”, ajo tha se “me malësorët e mi jam mësuar tashmë”.