TRAGJIKE/ Reperi i njohur në zi, humb djalin 1 vjeçar teksa po… - AlpeGossip
TRAGJIKE/ Reperi i njohur në zi, humb djalin 1 vjeçar teksa po…

TRAGJIKE/ Reperi i njohur në zi, humb djalin 1 vjeçar teksa po…

Ju kujtohet reperi i njohur D’Banj? Nëse jo vetë ai është e sigurt se një ndër këngët e tij që bëri mjaft bujë ju kujtohet mirë, bëhet fjalë pikërisht për “Oliver Twist”.

D’Banj është përballur me një fatkeqësi shumë të madha këtë fundjavë. Djali i tij 1 vjeçar është mbytur në pishinën e shtëpisë në Lagos, ditën e dielë.

Gjatë këtyre momenteve të vështira reperi ndodhej në ceremoninë e çmimeve BET në Los Angelos. Ai ka vendosur në Instagram një shenjë zie dhe përbri saj ka shkruajtur: “Koha e provës, por Zoti im është përgjithmonë besnik”.