“Artistet dalin nudo për klikime”/ Plas sherri mes këngëtares dhe moderatorit (FOTO) – AlpeGossip
“Artistet dalin nudo për klikime”/ Plas sherri mes këngëtares dhe moderatorit (FOTO)

“Artistet dalin nudo për klikime”/ Plas sherri mes këngëtares dhe moderatorit (FOTO)

Ylli i popit, Ariana Grande ka patur një sherr virtual me moderatorin Piers Morgan rreth femrave që zgjedhin të tregojnë trupin e tyre.

Moderatori kritikoi bandën e Little Mix për pozat nudo. Ai zgjodhi të bëjë një postim në Twitter për të akuzuar grupin se përdor seksin për të shitur muzikë.

Nuk ka munguar reagimi i Ariana Grande, e cila për të mbështetur vajzat shkruajti: “Unë përdor talentin dhe seksualitetin tim gjithë kohës sepse ashtu dua. Femrat mund të jenë seksi dhe të talentuara, nudo dhe dinjitoze. Është zgjedhja jonë.”

Moderatori Piers Morgan njihet si provokues i çështjeve të tilla. Debati nisi kur Piers dha mendimin e tij për Little Mix në “Good Morning Britain” ku tha se vajzat po përdorin fotografi të nxehta për të marrë vëmendje.

Little Mix zgjodhën të zhvisheshin nudo e të mbusheshin me shkrime për të promovuar klipin e ri

muzikor “Strip”