NËNA SURROGATE NË SALLËN E LINDJES/ Kim dhe Kanye shumë shpejt prindër për herë të katërt – AlpeGossip
NËNA SURROGATE NË SALLËN E LINDJES/ Kim dhe Kanye shumë shpejt prindër për herë të katërt

NËNA SURROGATE NË SALLËN E LINDJES/ Kim dhe Kanye shumë shpejt prindër për herë të katërt

Kim Kardashian dhe Kanye West janë në pritje të fëmijës së katërt. Nga raportimet e fundit, nëna surrogate është në maternitet dhe shumë shpejt pritet të vijë në jetë një djalë. Lajmi është zbuluar tek ‘The Ellen Show’ ku Kourtney Kardashian u shfaq me të gjithë fëmijët e familjes Kardashian dhe suprizuar Kris Jenner. Ka qenë motra e Kim ajo që ka zbuluar detajin e rëndësishëm duke u shprehur se e motra kishte punë urgjente dhe nuk erdhi dot në shfaqje

Burime për mediat kanë treguar se Kim ka qenë gjatë gjithë natës në spital bashkë me Kanye me nënën surrogate. Gjithashtu më herët ylli televiziv ka treguar se nëna surrogate ka qenë tjetër këtë herë, pasi vajza që kishin zgjedhur më herët nuk ishte e disponueshme.

Ende nuk dihet nëse ka pasur komplikacione apo probleme me nënë që mbart fëmijën e katërt të Kanye dhe Kim, por lindja është punë orësh.