PREJ VITESH TË LIDHUR/ Shkëlzeni dhe Armina gati të fejohen.Zbulohet data (FOTO) – AlpeGossip
PREJ VITESH TË LIDHUR/ Shkëlzeni dhe Armina gati të fejohen.Zbulohet data (FOTO)

PREJ VITESH TË LIDHUR/ Shkëlzeni dhe Armina gati të fejohen.Zbulohet data (FOTO)

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni, ka vendosur të fejohet me blogeren Armina Mevlani pas disa vitesh bashkëjetesë.

Ata janë një ndër çiftet më të përfolura në botën e Showbizit shqiptar, ndërsa tashmë priten ta zyrtarizojnë fejesën e tij.

Mësohet se blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni do të lidhen në martesë ditën e nesërme brenda territorit shqiptar, përcjell Ekspres.

Detaje të tjera nga kjo ceremoni private ende nuk janë bërë të ditura, ndërkohë që çifti ka qenë në krahë të njëri tjetrit prej vitesh.