LUANA E THOTË LIVE/ “E dërgon Marselën” në Amerikë dhe i uron mirëseardhjen Fifit (VIDEO) – AlpeGossip
LUANA E THOTË LIVE/ “E dërgon Marselën” në Amerikë dhe i uron mirëseardhjen Fifit (VIDEO)

LUANA E THOTË LIVE/ “E dërgon Marselën” në Amerikë dhe i uron mirëseardhjen Fifit (VIDEO)

Luana Vjollca  na suprizoi në emisionin e sotëm përveç “look” seksi dhe serioz ,deklarata e moderatores nuk na shpëtoi.

Teksa hapi emisionin Luana na tregoi detajin e ri.Prej një muaj në mediat rozë qarkullojn lajmet mbi sherrin e moderatores dhe këngëtares së njohur Fifit,ku kjo e fundit e bëri një satus ku tregonte se nuk kishte asnjë konflikt me Luanën.

Nuk e prisnim por Fifi u rikthye në emisionin “shiko kush luan” dhe arsyeja është pasi Marsela është larguar për në Amerik.

Nëse Fifi do jetë vetëm sotë apo për gjithë sezonin mbetet për tu parë.