PAS ANGAZHIMEVE NË MUZIKË/ Aurela Gaçe po shijon në maksimum pushimet (VIDEO) – AlpeGossip
PAS ANGAZHIMEVE NË MUZIKË/ Aurela Gaçe po shijon në maksimum pushimet (VIDEO)

PAS ANGAZHIMEVE NË MUZIKË/ Aurela Gaçe po shijon në maksimum pushimet (VIDEO)

Aurela Gaçe këto ditë ka vendosur që të relaksohet larg nga aktivitetet e përditshme.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video, teksa shihet duke u argëtuar në dallgët e detit.

Ajo njihet për energjinë në skenë dhe përkushtimin e madh ndaj palestrës, në mënyrë që të jetë në formë çdo herë.

“Me mbaj” titullohet projekti i fundit muzikor nga Aurela Gaçe. /Lajmi.net/