SI U VESHËN MODERATORET/ Nga Luana Vjollca e deri tek Bieta Sulo, ja trendet e javës (FOTOT) – AlpeGossip
SI U VESHËN MODERATORET/ Nga Luana Vjollca e deri tek Bieta Sulo, ja trendet e javës (FOTOT)

SI U VESHËN MODERATORET/ Nga Luana Vjollca e deri tek Bieta Sulo, ja trendet e javës (FOTOT)

Si çdo here tashmë dhe këtë javë Alpegossip.al do ju sjelli veshjet e moderatove shqiptare.

Kjo ka qënë java e fustaneve dhe mbizotëruese ngjyra e zezë… sërish!

Veshjet e të gjithave kanë rënë në sy por ajo e Luana Vjollcës bëri pak “namin” pasi dhe në çmim ishte më e shtrenja. Fustani ishte i markës “Haute Couture” i ciki kushton 14 mijë euro.

No description available.

Alpehossip.al ju sjell fotot e moderatoreve dhe ju lë ju të vendosni se kush është veshur me mirë këtë javë.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.