PENGU I FUNDIT NGA “PËRPUTHEN”? Mevlani: Dua një përballje me Ledjanën – AlpeGossip
PENGU I FUNDIT NGA “PËRPUTHEN”? Mevlani: Dua një përballje me Ledjanën

PENGU I FUNDIT NGA “PËRPUTHEN”? Mevlani: Dua një përballje me Ledjanën

Mevalin, ish-konkurrent i Përputhen ka treguar se do të dëshironte të kishte një përballje me Ledjanën, një tjetër ish-konkurrente me të ciliën pati dhe një raport të shkrutër dashurie.

Në emisionin Breaking, Mevali ka treguar se nuk ka asgjë pa asqaruar nga edicioni në të cilin ka marrë pjesë megjithatë personi që do donte të kishte një përballje është Ledjana.

“Jam i hapur për çfarëdo lloj përballje. Do doja të kisha një të tillë me Ledjanën.”
Pyetjes së moderatores nëse i ka ardhur ftesë nga produksioni për këtë përballje,

Mevalani i është përgjigjur kështu: Akoma nuk na ka ardhur ftesa nga produksioni./