“UJË DHE SAPUN”/ Rudina Magjistari ende nuk e ka humbur “freskinë” e saj (FOTO) – AlpeGossip
“UJË DHE SAPUN”/ Rudina Magjistari ende nuk e ka humbur “freskinë” e saj (FOTO)

“UJË DHE SAPUN”/ Rudina Magjistari ende nuk e ka humbur “freskinë” e saj (FOTO)

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret shqiptare më të preferuara nga publiku për ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë që transmeton.

Ajo ndiqet nga një numër imadh fansash edhe në rrjete sociale ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj.

Kësaj here Rudina na “shpërbleu” me një foto të saj pranë detit ku dukej të ishte pa make up siç e shoim shpesh në ekran.

Edhe me kalimin e viteve duket se moderatorja nuk e ka humbur ende freskinë e saj…