Pas zërit të tij u çmendën të gjithë/ Elvana ka një KËSHILLË për John Shahun dhe me të drejtë (FOTO) – AlpeGossip
Pas zërit të tij u çmendën të gjithë/ Elvana ka një KËSHILLË për John Shahun dhe me të drejtë (FOTO)

Pas zërit të tij u çmendën të gjithë/ Elvana ka një KËSHILLË për John Shahun dhe me të drejtë (FOTO)

Kënga “Mike” nga Elvana Gjata, Ledri Vula dhe John Shahu është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ne nuk kishim aspak dyshime për këtë sapo e dëgjuam për herë të parë.

Kënga ka ritme verore dhe shoqërohet me videoklipe, por me siguri të gjithë jeni surprizuar nga i riu John Shahu. Ai është qershia mbi tortë e këngën “mike” dhe është padyshim një prej zërave më të ëmbël që na kanë zënë veshët këto vitet e fundit dhe ju kuptojmë më së miri nëse nuk ndaloni dot së dëgjuari këngën, e cila që tani është shndërruar në një hit.

E tani që i janë rritur shumë fansat në Instagram, Johni është më aktiv në rrjetet sociale dhe ka publikuar një foto së fundmi. E krahas shumë komenteve ku i thonë se ka zë të bukur, ndryshe nga ta Elvana i ka kërkuar të postojë muzikë, dmth jo foto, i ka thënë të këndojë, ndërkohë që ai i tha: së shpejti!