Bëhuni GATI! Ky do të jetë trendi që do të shihni gjithë kohës këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
Bëhuni GATI! Ky do të jetë trendi që do të shihni gjithë kohës këtë verë (FOTO)

Bëhuni GATI! Ky do të jetë trendi që do të shihni gjithë kohës këtë verë (FOTO)

Një ndër trendet që po shohim më së shumti këto ditë, në plazh, kafe, por edhe në feed-in e Instagramit tonë është kashta. Kashtë tek kapelet, tek çanta, por edhe tek sandalet. Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasani është folur më me detaje për këtë trend

1. Kapelet kashtë
Kapelet kashtë janë ndër më të zakonshmet që mund të shohim gjatë verës dhe për arsyen se është verë dhe mbrojmë kokën nga dielli, por ajo shërben edhe si një aksesor që nuk mund ta përdorim vetëm në plazh, por edhe në kafe kur dalim apo gjatë përditshmerise. Përveç se do t’iu mbrojë ju, do të dukeni shumë me stil.

2. Çantat kashtë
Ky është trendi më i madh për këtë verë që pothuajse të gjithë e kanë përqafuar duke filluar që nga blogeret më të njohura deri tek vajzat e thjeshta. Kryesisht më trend janë ato çanta kashtë në forme rrethore. Ne ju sugjerojmë që edhe ju duhet ta keni një të tillë.

3. Sandalet kashte
Ato quhen ndryshe ‘espadrilles’ dhe janë një trend që po e shohim shumë edhe këtë verë edhe pse si trend lindi veren e kaluar, por ka vazhduar te qendroje IN edhe kete vere.

Processed with VSCO with a6 preset