PLAS SHERRI PËR 6 MIJË EURO/ Fjolla Morina nxehet keq dhe ndërhyn (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PLAS SHERRI PËR 6 MIJË EURO/ Fjolla Morina nxehet keq dhe ndërhyn (FOTO+VIDEO)

PLAS SHERRI PËR 6 MIJË EURO/ Fjolla Morina nxehet keq dhe ndërhyn (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e komentuar në media, Fjolla Morina ishte e ftuar sot në “N’Kosovë show”.

Para emisionit Fjollës i ka ndodhur një e papritur kur dy meshkuj janë zënë për shkak të 6 mijë eurove.
E gjitha ishte një kamera e fshehtë, por Fjolla nuk e kuptoi fare.

Sherri degradoi deri aty sa dy djemtë nisën të ziheshin keq dhe Fjolla me nerva ndërhyri për t’i ndarë.

Këngëtarja u nxeh shumë kur mësoi se ishte kamera e fshehtë.