NJË TJETËR “SKANDAL”/ Ana kapet “mat” me konkurrentin e ri të “Për’puthen” (FOTO) – AlpeGossip
NJË TJETËR “SKANDAL”/ Ana kapet “mat” me konkurrentin e ri të “Për’puthen” (FOTO)

NJË TJETËR “SKANDAL”/ Ana kapet “mat” me konkurrentin e ri të “Për’puthen” (FOTO)

Rrjeti po zien nga aludimet se ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana dhe konkurrenti më i ri i këtij program Arsimi, kanë qenë mbrëmë bashkë në një shtëpi.

Këtë dyshime erdhën pasi të dy postuan në rrjetet e tyre sociale në InstaStory, pamje ku dallohej qartë se divani në të cilin ato po qëndronin ishte i njëjti. Gjithashtu, vihet re se dhe dritarja e shtëpisë ku ata kanë postuar foto është po e njëjta.

Nëse këto detaje janë një rastësi apo jo mbetet për t’u parë dhe konfirmuar nga personazhet, të cilët bënë që të lindin këto dyshime.

Ky nuk është rasti i parë që publiku ngre dyshimet në lidhje me konkurentët e këtij programi, pasi para disa ditësh u ngritën aludime edhe për ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andin dhe Melisën, ku dyshimet u ngritën mbi të njëjtat ngjashmëri objektesh.

Kujtojmë se Ana ka qenë një ndër konkurrentet e para të “Për’puthen”, por që produksioni u detyrua ta largonte atë nga programi pasi kishte thyer rregullat së bashku me Arjonin. Ishte ky i fundit që publikoi fotot e tyre në shtrat, të cilat bënë “xhiron e rrjetit”.

Skandalet në këtë program duket se nuk kanë të sosur. Na mbetet vetëm të presim se çfarë fshihet pas këtyre dyshimeve në lidhje me Anën dhe Arsimin.