Aktori turk i suksesshëm edhe në biznes/ Ja si e ka dyfishuar pasurinë (FOTO) – AlpeGossip
Aktori turk i suksesshëm edhe në biznes/ Ja si e ka dyfishuar pasurinë (FOTO)

Aktori turk i suksesshëm edhe në biznes/ Ja si e ka dyfishuar pasurinë (FOTO)

Can Yaman është një nga aktorët më të talentuar të momentit në Turqi. Përveç se i suksesshëm, ai është dhe shumë i pëlqyer nga femrat.

Por mes shumë cilësive, aktori i njohur është edhe sipërmarrës mjaft i zoti. Yaman bëri një investim shumë të madh ku bleu prona të shumta në zona të ndryshme të Stambollit.

Pas gjithë investimeve që bëri në këto prona, pas pak muajsh vendosi t’i shiste. Ky veprim bëri që atij t’i dyfishohej pasuria dhe sot të renditet në aktorët më të pasur në Turqi.