“PSE NUK KE SHKUAR JASHTË ME STUDIME?” Ja përgjigjia e Rashelit për fansin kurioz (FOTO) – AlpeGossip
“PSE NUK KE SHKUAR JASHTË ME STUDIME?” Ja përgjigjia e Rashelit për fansin kurioz (FOTO)

“PSE NUK KE SHKUAR JASHTË ME STUDIME?” Ja përgjigjia e Rashelit për fansin kurioz (FOTO)

Rashel  Kolaneci konsiderohet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Pas “Xing me Ermalin” ku ajo shfaqej si velinë, fama e saj u rrit së tepërmi dhe tani gëzon një numër të konsiderueshëm ndjekësish në rrjete sociale.

E sigurisht për bukuroshen pyetjet janë të shumta në lidhje me jetën e saj e mesa duket ajo ka vendosur ti përgjigjet disave prej tyre.

“Pse nuk ke shkuar jashtë me studime?” , e pyet njëri nga fansat ndërkohë që Rasheli i përgjigjet se e ka mbajtur të lidhur televizoni.

Mesa duket bukuroshja e ka parë të ardhmen e saj brenda Shqipërisë e pikërisht në botën e ekranit.