ME MBATHJE TË TEJDUKSHME/ Oriola Marashi ”tërbon” rrjetin teksa pozon me të brëndshme në borë (FOTO) – AlpeGossip
ME MBATHJE TË TEJDUKSHME/ Oriola Marashi ”tërbon” rrjetin teksa pozon me të brëndshme në borë (FOTO)

ME MBATHJE TË TEJDUKSHME/ Oriola Marashi ”tërbon” rrjetin teksa pozon me të brëndshme në borë (FOTO)

Oriola Marashi modelja e famshme shqiptare di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e rrjetit me anë të fotove dhe videove seksi e provokuese që poston.

Këtë herë bukuroshja ka zgjedhur të ”nxehë” ndjekësit e saj me një foto ku duket me të brendshme që ja tregon të gjitha, çizme dhe doreza në borë. Ndoshta kjo foto i ka kërkuar disa sakrifica por duhet ta themi se i’a ka vlejtur.

Duket super SEKSI! /AlpeGossip.al