“KAM QENË 12 VJEÇ”/ Luizi Ejlli zbulon dashurinë e tij të parë: Shkatërrohesha moj, ulesha në gjunjë… – AlpeGossip
“KAM QENË 12 VJEÇ”/ Luizi Ejlli zbulon dashurinë e tij të parë: Shkatërrohesha moj, ulesha në gjunjë…

“KAM QENË 12 VJEÇ”/ Luizi Ejlli zbulon dashurinë e tij të parë: Shkatërrohesha moj, ulesha në gjunjë…

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP2” u krijua këndi i dashurisë, ku Vëllai i Madh i ndau banorët në çifte.

Jashtë në oborr ishte krijuar një atmosferë e bukur, ku teksa konsumonin një gotë verë, çiftet e banorëve lexonin pyetjet pikante të bëra nga Vëllai i Madh dhe përgjigjeshin.

“Trego për dashurinë tënde të parë”, ishte një pyetje që i ra Luiz Ejllit, i cili u përgjigj:

“Kam qenë 12 vjeç dhe jam dashuruar me Parashqevi Simakun. U shkatërrohesha moj, ulsha në gjunjë para televizionit. Dilte ajo në televizion, unë sytë xixa. Ajo ka qenë super dashuri”.