GRUAS I NODH E PAPRITURA NE TAJLANDË/ Batuta e Elvis Pupës do t’ju shkrij: Je mësuar me mua… – AlpeGossip
GRUAS I NODH E PAPRITURA NE TAJLANDË/ Batuta e Elvis Pupës do t’ju shkrij: Je mësuar me mua…

GRUAS I NODH E PAPRITURA NE TAJLANDË/ Batuta e Elvis Pupës do t’ju shkrij: Je mësuar me mua…

Elvis Pupa dhe bashkëshortja e tij Belina kanë udhëtuar drejt Tajlandës për disa ditë pushimi me miqtë e tyre.

E vizita në një kopsht zoologjik nuk ka shkuar edhe aq mirë për bashkëshorten e aktorit të humorit. Dyshja ka vizutar të ashtuquajturin “Mbretëria e tigrit” dhe në një video të publikuar nga Pupa në Instagram shihet momenti kur partnerja e tij përkëdhel një tigër por që i ndodh e papritura.

Kafsha që shihet i relaksuar befas ‘godet’ me bisht fytyrën e Belinës dhe aktori që e shoqëron videon me përshkrimin me gallatë të mundshëm duke shkruar:

“Hë mi…..? Se je mësuar me mu që s’vej dorë n’ty 😂😂😂😂 “, duke shkaktuar pafund të qeshura te ndjekësit e tij.