JENI NJË NGA KËTO SHENJA? Urime jeni tepër të zjarrtë në shtrat – AlpeGossip
JENI NJË NGA KËTO SHENJA? Urime jeni tepër të zjarrtë në shtrat

JENI NJË NGA KËTO SHENJA? Urime jeni tepër të zjarrtë në shtrat

Njerëzit kanë nivele të ndryshme të libidos. Mund të varet nga gjendja shpirtërore dhe nga personi që frekuenton. Doni të dini se cilat janë shenjat më të zjarrta?

VIRGJËRESHA

Njerëzit e lindur nën shenjën e Virgjëreshës shpesh janë të lidhur me pafajësinë dhe pastëritnë shpirtërore, por mund të kthehen në ‘kafshë’ kur janë nën çarçafë dhe kur duan vërtet diçka të nxehtë. Pavarësisht aspektit të tyre të jashtëm me fytyrë ëngjëlli, fshehin fantazi të ndryshme dhe dëshira të ndaluara.

AKREPI

Nuk janë fansa të fshehur të seksit, pasi nuk kanë frikë apo drojë të flasin hapur për të. Një Akrep ka nevojë për shumë vëmendje në momentet romantike për të mbuluar nevojat e brendshme. E vërteta është se janë dashnorë entuziastë dhe thuajse perfektë.

UJORI

Një Ujor është pak më i butë kur bëhet fjalë për çështjet intime. Nuk janë shumë të zotë për të gjetur mundësinë për të folur rreth këtij argument, apo për ta praktikuar aq shpesh. Gjithsesi, kur një nga këta elementë aktivizohet në dhomën e gjumit, mund të jetë e sigurtë se do jetë një eksperiencë intensive.

DASHI

Dashët duan të komandojnë gjithnjë, ndaj, nëse të pëlqen të të udhëheqin, do të zbavitesh me aftësitë e tyre në shtrat. Janë sadistë, në sensing pozitiv të fjalës, në mënyrën më të mirë të mundshme dhe nuk u mungon imagjinata për të vënë në jetë idetë e tyre. Nëse të pëlqen të provosh gjëra të reja, mos e nënvlerëso kurrë mundësinë për të patur një Dash në shtrat.