KONFIRMOI LIDHJEN/ Zbulohet e dashura e re e Brooklyn Beckham (FOTO) - AlpeGossip
KONFIRMOI LIDHJEN/ Zbulohet e dashura e re e Brooklyn Beckham (FOTO)

KONFIRMOI LIDHJEN/ Zbulohet e dashura e re e Brooklyn Beckham (FOTO)

Brooklyn Beckham ka konfirmuar lidhjen me të dashurën e tij të re Hana Cross.

Djali i yjeve të mëdhenj, Victoria dhe David Beckham e mbajti lidhjen të fshehtë. Por që pas bërjes publike të lajmit çifti ka qenë i pandashëm.

Ata postojnë foto në rrjetet sociale gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin. Ndërsa u fotografuan së bashku të mërkurën në Beverly Hills të Kalifornisë.

Modelja 21-vjeçare dhe Brooklyn  duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.