Oriola Marashi e “dredh” si asnjë tjetër, shikoni si i lëviz të pasmet në këtë VIDEO – AlpeGossip
Oriola Marashi e “dredh” si asnjë tjetër, shikoni si i lëviz të pasmet në këtë VIDEO

Oriola Marashi e “dredh” si asnjë tjetër, shikoni si i lëviz të pasmet në këtë VIDEO

Kohët e fundit ajo është bërë një nga emrat më të lakuar në median rozë.
Pas postimeve që ndezën rrjetin dhe një kohësisht ngjallën shumë reagime Oriola Marazhi ka vijuar më tej me postimet që ngrenë temperaturat.

E fundit ishte ky postim ku ajo mban veshje të limituar, e cila i nxjerr në pah gjoksin bombastik.

Nuk mund të anashkalohet dhe kërcimi i saj që sfidon dhe Encën, e cila deri më tani është cilësuar si një nga emrat që turbullon me ‘twerk-un’ e saj. Anëtarja e OTR, është duke befasuar dita ditës.