Rikthehet Klaudia Pepa, por diçka e habitshme i ka ndodhur fytyrës së saj (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet Klaudia Pepa, por diçka e habitshme i ka ndodhur fytyrës së saj (FOTO)

Rikthehet Klaudia Pepa, por diçka e habitshme i ka ndodhur fytyrës së saj (FOTO)

Balerina e njohur, Klaudia Pepa është rikthyer pas një periudhë pauze disa javore.
Balerina e shumë përfolur këtë herë ka ndarë për fansat e saj një video në Insta Story ndryshe nga ato që jemi mësuar të shikojmë deri më tani.

Klaudia i ka vënë vetes një nga opsionet e Snap Chat që transformon fytyrën.

Klaudia tërhoqi vëmendjen e të gjithëve mevideot e saj sensuale dhe njëkohësisht shumë provokuese. Në mesin e sulmuesve kishte dhe persona të tjerë që e vlerësojnë balerinën për talentin e saj.

Por pavarësish kësaj Klaudia për të mbajtur larg fyerjet, ka bllokuar për të disatën herë opsionin e komenteve në postimet e saj.