“AI ËSHTË I KORRUPTUAR”/ Shpërthen keq Ermiona ndaj Bledi Manes: Po rri moj mos na trego tani… – AlpeGossip
“AI ËSHTË I KORRUPTUAR”/ Shpërthen keq Ermiona ndaj Bledi Manes: Po rri moj mos na trego tani…

“AI ËSHTË I KORRUPTUAR”/ Shpërthen keq Ermiona ndaj Bledi Manes: Po rri moj mos na trego tani…

Një debat ka ndodhur një ditë më parë në shtëpinë më të njohur në Shqipëri, atë të Big Brother VIP.

Deati është zhvilluar mes Bledi Manes dhe Ermionës sa i përket blerjes së banesave dhe çmimit të tyre, mes Shqipërisë dhe vendoeve të huaja.

Teksa biseda ka vijuar më tej në dhomën e gjumit ku Ermiona akuzon Manen sit ë korruptuar.

Pjesë nga biseda:

Ermiona: Më e bukura e Tiranës është që ti blen një apartament dhe i nderin rrobat jashtë. Këto janë ekstreme që nuk i kam parë as jashtë. Vajza ime tani po blen shtëpi në Milano mu në qendër.

Bledi: Po rri moj mos na trego tani, me algjeruanin apo marokenin koms

Biseda tek dhoma e gjumit:

Luizi: Profesioni i tij është gazetar

Ermiona: Ai është i korruptuar

Luizi: Pjesa më e madhe e gazetarëve kanë shkuar gjithmonë me pushtetin

Ermiona: Po pra është i korruptuar, mua nuk më korrupton dot njeri