“TOP BEAUTY WORLD”/ Kivanç, Baris dhe Xhan zgjidhen ndër 100 meshkujt më të bukur në botë, kush u rendit në vendin e parë (FOTO) – AlpeGossip
“TOP BEAUTY WORLD”/ Kivanç, Baris dhe Xhan zgjidhen ndër 100 meshkujt më të bukur në botë, kush u rendit në vendin e parë (FOTO)

“TOP BEAUTY WORLD”/ Kivanç, Baris dhe Xhan zgjidhen ndër 100 meshkujt më të bukur në botë, kush u rendit në vendin e parë (FOTO)

Faqja “Top Beauty World” me bazë në SHBA ka publikuar listën e 100 meshkujve më të pashëm në botë për 2020. Mes shumë emrave të njohur, në sy bien 3 aktorët me origjinë shqiptare, të njohur nga telenovelat turke.

Bëhet fjalë për Kivanç Tatlitug (vendi 33), Baris Arduç (vendi 68) dhe Can Yaman (vendi 89).

Pjesë e listës janë dhe aktorët turq Ça?atay Ulusoy, Kerem Bursin, Uraz Kayg?laro?lu, Burak Özçivit dhe Burak Tozkoparan.

Këngëtari korean Kim Taehyung zuri vendin e dytë në listë ndërsa aktori kinez Xiao Zhan zuri vendin e parë. Vendi i tretë shkoi për indianin Shahrukh Khan.

Pjesë e listës janë edhe Chris Hemsworth, Johnny Depp, Leonardo Dicaprio, Tom Cruise dhe Harry Styles.