Përfshihet në aksident të rëndë aktori i njohur, makina i kthehet përmbys (FOTO) – AlpeGossip
Përfshihet në aksident të rëndë aktori i njohur, makina i kthehet përmbys (FOTO)

Përfshihet në aksident të rëndë aktori i njohur, makina i kthehet përmbys (FOTO)

Aktori dhe moderatori i njohur Will Ferrell është shtruar me urgjencë në spital pasi është përfshirë në një aksident të rëndë me makinë.

50-vjeçari po udhëtonte me makinën e tij SUV dhe dy pasagjerë të tjerë, kur automjeti i tyre u përmbys.

Dëshmitarët thanë për TMZ se ata ishin goditur në pjesën anësore nga një tjetër makinë. Të tre personat e ndodhur në makinë u shtruan menjëherë në spital për trajtim.

Sipas raportimeve të para thuhet se Ferrell ka dalë pa ndonjë dëmtim serioz nga aksidenti.