HABIT Anxhela Peristeri, vë në siklet Mamaqin: Ti je bashkëshorti… – AlpeGossip
HABIT Anxhela Peristeri, vë në siklet Mamaqin: Ti je bashkëshorti…

HABIT Anxhela Peristeri, vë në siklet Mamaqin: Ti je bashkëshorti…

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por kur vjen puna tek jeta private, këtë pjesë ajo mundohet ta ruajë sa më hermetikisht dhe deklaron gjithnjë se është single.
Nisur nga kjo, Ermal Mamaqi pyeti Anxhelën si duhet të jetë bashkëshorti i saj i ardhshëm, çfarë karakteristikash duhet të ketë dhe këto këngëtarja duket se i gjen tek vetë moderatori.