“MERRE STRESIN LEEEHTË…”/ Pasi morën drejtimin e emisionit të mëngjesit, Arjola dhe Kelvi zbulojnë surprizën (FOTO) – AlpeGossip
“MERRE STRESIN LEEEHTË…”/ Pasi morën drejtimin e emisionit të mëngjesit, Arjola dhe Kelvi zbulojnë surprizën (FOTO)

“MERRE STRESIN LEEEHTË…”/ Pasi morën drejtimin e emisionit të mëngjesit, Arjola dhe Kelvi zbulojnë surprizën (FOTO)

Pak ditë më parë Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli konfirmuan lajmet se ata do të jenë moderatorët e rinj të emisionit të mëngjesit në Ora News. Arjola dhe Kelvi postuan foto gjatë nënshkrimit të kontratës duke u shprehur të lumtur për këtë ekperiencë të re.

 

Ditën e sotme Arjola dhe Kelvi kanë zbuluar surprizën e rradhës. Regjisor i emisionit do të jetë Bojken Lako. Kur ke regjisor Bojken Lako dhe nderkohe qe ben plane ke ne sfond “Merre stresin leeehte…”, shkruan Kelvi.

Ndërsa Arjola e filmon Bojkenin në korridorin e Ora News duke njoftuar se ai iu bashkua ekipit të tyre.

Kujtojmë që emisioni i mëngjesit në Ora News drejtohej nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani. Me anë të një postimi në Instagram Dajana u shpreh se atë nuk e ka zëvendësuar askush, por ishte vendimi i saj për tu larguar, gjë që shkriu të gjithë grupin e emisionit.