JANË RIKTHYER SË BASHKU? Edhe një takim i “fshehtë” mes Borës e Donaldit – AlpeGossip
JANË RIKTHYER SË BASHKU? Edhe një takim i “fshehtë” mes Borës e Donaldit

JANË RIKTHYER SË BASHKU? Edhe një takim i “fshehtë” mes Borës e Donaldit

Ditë më parë në media qarkulluan foto ku dukej makina e Donaldit parkuar poshtë shtëpisë së Bora Zemanit.

Pas asaj fansat e dyshes filluan të shpresojnë për një ribashkim. Së fundmi ka qënë Olti Curri ai që ka “ngacmuar” ndjekësit në ‘Instagram’ me pyetjen: Po lexoj që Sabiani me Ilirin janë në Vienë.

Një ndjekës menjëherë përgjigjet :”Në sistemin Tims, Donaldi është nisur dje në orën 4:30,Bora 14:30!”

Kaq mjaftoi që fansat të dyshojnë edhe për një takim të dytë.

E në momentin që hyn në profilet e moderatores dhe aktorit shihet se të ndodhen në Zvicër.

Bora ka hedhur story duke e treguar hapur se ndodhet në Vienë dhe Donaldi në anën tjetër ka shpërndarë në story club-in ku do performojë dhe është në Laussanë të Zvicrës.

Se a ka ndodhur një takim mes dyshes nuk dihet, por që dyshimet vazhdojnë në secilin veprim të tyre.