Mendoni se Trejsi Sejdini është e SEKSI DHE TËRHEQSE, nuk keni parë akoma MAMIN e saj (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
Mendoni se Trejsi Sejdini është e SEKSI DHE TËRHEQSE, nuk keni parë akoma MAMIN e saj (VIDEO+FOTO)

Mendoni se Trejsi Sejdini është e SEKSI DHE TËRHEQSE, nuk keni parë akoma MAMIN e saj (VIDEO+FOTO)

Trejsi Sejdini po kthehet në një kohë të shkurtër në fenomen në median online, ndërkohë në rrjete sociale ajo prej kohësh ka shumë ndjekës dhe njihet nga shumë persona.

Ajo nuk ndalet së provokuari por së fundmi ka postuar nje video në Instastory ku na prezanton me mamin e saj e cila nuk mund të lihet pa vënë re thjeshtësia dhe ëmbëlsia e saj.

Ato e kanë nisur ditën duke shijuar një kafe së bashku nënë e bijë.

Përgatiti: AlpeNews.al