Vajza do ta donit një të dashur si ai i Dafina Zeqirit? Shikoni surprizën e ëmbël që i bën këngëtares me…(FOTO) – AlpeGossip
Vajza do ta donit një të dashur si ai i Dafina Zeqirit? Shikoni surprizën e ëmbël që i bën këngëtares me…(FOTO)

Vajza do ta donit një të dashur si ai i Dafina Zeqirit? Shikoni surprizën e ëmbël që i bën këngëtares me…(FOTO)

Largimi i saj në Amerikë i ka dhënë tashmë pamjen e një dive ndërkombëtare dhe duket se Dafina Zeqiri vazhdon të mbetet një nga vajzat më trendi të showbizz-it.

Këngët e Dafit janë adhuruar nga fansat dhe kjo për faktin se me stilin e saj të veçantë, Dafi di të jetë speciale.

Së fundmi ajo ka bërë publike lidhjen e saj me të dashurin e ri Jose dhe këtë me një pozë tepër hot ku shfaqej duke u puthur me partnerin e saj.

Jose duket të jetë një partner shumë i ëmbël dhe këtë e themi bazuar në dhuratën që i ka bërë së fundmi Dafinës.

Në një foto të publikuar në Instastory, ai shfaqet përkrahë Dafinës dhe mban veshur një bluze me fytyrën e yllit të muzikës shqiptare.

Vajza me siguri ky moment ju ka bërë për vete! Kushedi sa do dëshironit që edhe partnerët tuaj t’jua bëjnë një dhuratë si kjo…