Fifi TI JE?! Shikoni si duket këngëtarja pa asnjë pikë grim në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
Fifi TI JE?! Shikoni si duket këngëtarja pa asnjë pikë grim në fytyrë (FOTO)

Fifi TI JE?! Shikoni si duket këngëtarja pa asnjë pikë grim në fytyrë (FOTO)

Filloreta Raçi e njohur si Fifi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj “Zhurmë”, “Nanush”, “Dashnia nuk osht falas”, janë kthyer në hite.

Në fotot që poston në Instagram, Fifin e shohim të kuruar e me makeup, por ajo nuk e ka fare problem të postojë edhe foto ku shfaqet pa grim.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi duke i lënë fansat pa fjalë me këtë foto ku shfaqet në formë, ndonëse pa makeup.

Fifi vazhdon të jetë shumë aktive me këngë e videoklipe dhe “Nanush 1” dhe “Nanush 2” të publikuara së fundmi kanë pasur shumë sukses.