”Dashuria ime e përhershme”/ Klea Huta bën postimin e ëmbël për Elgitin (FOTO) – AlpeGossip
”Dashuria ime e përhershme”/ Klea Huta bën postimin e ëmbël për Elgitin (FOTO)

”Dashuria ime e përhershme”/ Klea Huta bën postimin e ëmbël për Elgitin (FOTO)

Me postimet së fundmi në Instagram na treguan se kishin vendosur të kalonin disa momente vërtet relaksuese në Los Angeles.

Klea Huta dhe Elgit Doda duken më të dashuruar se kurrë dhe këtë e ka treguar vetë moderatorja me një video të postuar në Instastory.

Teksa ka filmuar Elgitin, Klea ka shkruar si mbishkrim: “Dashuria ime e përhershme”.

Sa e ëmbël Klea! Me siguri Elgiti është krenare partneren që ka në krah.