Big Basta një “GJENI”/ Çfarë ka bërë që e lumturoi Vesën kaq shumë (FOTO) – AlpeGossip
Big Basta një “GJENI”/ Çfarë ka bërë që e lumturoi Vesën kaq shumë (FOTO)

Big Basta një “GJENI”/ Çfarë ka bërë që e lumturoi Vesën kaq shumë (FOTO)

Çifti i njohur duket qartë se janë mjaft të kënaqur me vendimine tyre për të vazhduar jetën jashtë Shqipërise.
Vesa Luma dhe Big Basata janë zhvendosur në Zelandën e Re për të jetuar prej disa muajsh.

Vesa Luma ndjehet mjaft krenare për vendimin që kanë marrë dhe këtë e tregon me postimin e saj më të fundit.

Një nga studimet e fundit e renditin Zelandën e re në vendin e tretë të listës së vendeve me cilësinë më të lartë të jetës.

‘Dhe njëherë tjetër, ti je një gjeni’ -shkruan Vesa duke etiketuar Big Bastën.