Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur në klipin e ri – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur në klipin e ri

Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur në klipin e ri

Disa nga femrat e njohur për publikun janë në pritjen e ëmbël.

“Një bebush do të vijë së shpejti”, tha Blerina për “Iconstyle.al” në atë kohë.

Tashmë Blerina zgjodhi që të tregonte barkun e rrumbullakosur jo përmes fotove, por në klipin e saj më të ri.

Ajo publikoi mbrëmjen e djeshme hitin e saj të ri me këngëtaren e njohur, Liri Rasha, “Le të tundet vendi”.

Por e gjithë vëmendja shkon te barku i Blerinës, e cila edhe pse është duke iu afruar muajit të fundit, nuk e ka aspak problem të jetë energjike dhe të japë më të mirën.