MË E MIRË E ËMA SE TË BIJAT!/ Kris Jenner publikon foton e nxehtë – AlpeGossip
MË E MIRË E ËMA SE TË BIJAT!/ Kris Jenner publikon foton e nxehtë

MË E MIRË E ËMA SE TË BIJAT!/ Kris Jenner publikon foton e nxehtë

Kris Jenner po shijon verën çdo herë në një vend të ndryshëm në pushime.

Këtë herë Kris, 63-vjeçare, e cila po qëndron me bijat në një anije luksoze në oqean për të festuar tash e sa ditë ditëlindjen e Kylie Jenner, është shfaqur në një palë bikini të bardha duke shfaqur linja të trupit me të cilat ehe mund t’i bëjë konkurrencë të bijave.

Kris, e cila është menaxherja që të bijat i ka dërguar drejt sukseseve të tyre, ka shkruar se edhe në këto pushime ajo është duke punuar, madje në bikini dhe anijen e ky kthyer në zyre.